Věrnostní systém

V našem e-shopu je pro REGISTROVANÉ zákazníky připraven věnostní systém. Za každý nákup získáváte body.

Po nasbírání určitého počtu bodů, můžete body využít jako slevu na další nákup ve výši až 15%!

Vysvětlení jak věrnostní systém funguje:

Každá stokoruna v objednávce má hodnotu 1 bodu.

Pokud tedy např. nakoupíte za 5500,-Kč získáte za nákup 55 bodů.

Tyto body se ukládají na Váš registrovaný účet. Po přihlášení k Vašemu účtu uvidíte aktuální stav bodů.

SLEVY jsou následující:

3%   za 300 bodů

5%   za 500 bodů

10% za 750 bodů

15% za 950 bodů

 

Po nasbírání potřebného množství bodů, stačí provést objednávku a body si uplatnit jako slevu v prvním kroku objednávky.

 

Děkujeme za názory našim spokojeným zákazníkům
Auto mám ze servisu doma. Konečně. Už jsem se na něj opravdu těšil :) V mezičase, co se čekalo na díly na opravu dostalo WRX větší zadní třmeny (+kotouče, desky), tužší stabilizátory, anti-lift kit pro lepší požitek v zatáčkách (menší nedotáčivost) a první dojmy jsou opravdu parádní!

Petr (Hamoun), Opava
Subaru WRX

Se svým Forestrem jsem naprosto spokojený už od novoty, jen jsem řešil neduh této koncepce, a to je naklánění v zatáčkách. Ve ficars mi nabídli řešení s tuhšími stabilizátory. Nejdříve jsem trochu váhal, ale teď investice absolutně nelituji! VŘELE DOPORUČUJI! 

Marek, Ostrava
Subaru Forester XT 

Zásluhou kluků z firmy Ficars + Pro Turbo  jsem pořídil  2. upgrade z Cosworthu určený  pro Toyotu GT 86, tj. kompresor s vnitřním kapal. chlazením, chladič, čerpadlo  a nové svody /viz obrázek/ – výkon 280 koní  krouťák cca o 100 Nm vyšší… (neuvěřitelný zátah i  od 150 km, včetně zrychlení , dá se říci že GTéčko má nyní  parametry základního modelu Porsche Boxter). K  tomu 4 palivové mapy – přepínání páčkou  tempomatu se zobrazením na otáčkoměru : 1 -4 dle použitého paliva /95 nebo 100 okt + citlivost plynu z toho nejzajímavější 4 mapa – 100 okt. , automaticky sází meziplyny při podřazování, řazení pod plynem a lunch kontrol při startu při vypnuté trakci.. Opět  mé velké poděkování  do obou firem za profesionálně odvedenou práci!

Zdeněk, Zlín
 Toyota GT86