Věrnostní systém

V našem e-shopu je pro REGISTROVANÉ zákazníky připraven věnostní systém. Za každý nákup získáváte body.

Po nasbírání určitého počtu bodů, můžete body využít jako slevu na další nákup ve výši až 15%!

Vysvětlení jak věrnostní systém funguje:

Každá stokoruna v objednávce má hodnotu 1 bodu.

Pokud tedy např. nakoupíte za 5500,-Kč získáte za nákup 55 bodů.

Tyto body se ukládají na Váš registrovaný účet. Po přihlášení k Vašemu účtu uvidíte aktuální stav bodů.

SLEVY jsou následující:

3%   za 300 bodů

5%   za 500 bodů

10% za 750 bodů

15% za 950 bodů

 

Po nasbírání potřebného množství bodů, stačí provést objednávku a body si uplatnit jako slevu v prvním kroku objednávky.

 

Děkujeme za názory našim spokojeným zákazníkům
Zásluhou kluků z firmy Ficars + Pro Turbo  jsem pořídil  2. upgrade z Cosworthu určený  pro Toyotu GT 86, tj. kompresor s vnitřním kapal. chlazením, chladič, čerpadlo  a nové svody /viz obrázek/ – výkon 280 koní  krouťák cca o 100 Nm vyšší… (neuvěřitelný zátah i  od 150 km, včetně zrychlení , dá se říci že GTéčko má nyní  parametry základního modelu Porsche Boxter). K  tomu 4 palivové mapy – přepínání páčkou  tempomatu se zobrazením na otáčkoměru : 1 -4 dle použitého paliva /95 nebo 100 okt + citlivost plynu z toho nejzajímavější 4 mapa – 100 okt. , automaticky sází meziplyny při podřazování, řazení pod plynem a lunch kontrol při startu při vypnuté trakci.. Opět  mé velké poděkování  do obou firem za profesionálně odvedenou práci!

Zdeněk, Zlín
 Toyota GT86

Na své Subaru GT jsem si vyhlídl turbo kit od společnosti Agency Power. Výrobce u tohoto kitu uváděl výkon až 450 koní. V kombinaci s neskutečně nízkou váhou Subaru GT jede jako z praku. Děkuji klukům z ficars.cz, že mi se vším ochotně poradili a hlavně veškeré díly dodali velice rychle.

Vladimír, Frýdek - Místek
Subaru GT

Na doporučení z Ficars jsem zakoupil přední i zadní sadu brzdových kotoučů od výrobce DBA a dvojitou sadu brzdových desek od výrobce HAWK se směsí pro běžné ježdění a směsí na okruh. S originál brzdami se nedá srovnat! Výborný nástup brzd bez vadnutí!

Petr, Zlín
Subaru Impreza WRX STI 2004