Chiptuning Subaru (EcuTek)

Co je to EcuTek

         

 

Technologie řídicích jednotek firmy EcuTek Vám přináší takřka neomezené zvyšování výkonu Vašeho SUBARU při zachování všech bezpečnostních funkcí, které chrání motor před vážným poškozením.

Pro každý vůz máme už vyzkoušeny kombinace dílů, které jsou odladěny na motorové brzdě a umožní Vám tak vybrat si výkon podle Vašich představ a finančních možností.

Od roku 2011 jsme také přímými distributory australských profi řídících jednotek Haltech, včetně ALS a race displayů.
 
Více informací na našich stránkách www.proturbo.cz
   

 

Děkujeme za názory našim spokojeným zákazníkům
Na své Subaru GT jsem si vyhlídl turbo kit od společnosti Agency Power. Výrobce u tohoto kitu uváděl výkon až 450 koní. V kombinaci s neskutečně nízkou váhou Subaru GT jede jako z praku. Děkuji klukům z ficars.cz, že mi se vším ochotně poradili a hlavně veškeré díly dodali velice rychle.

Vladimír, Frýdek - Místek
Subaru GT

Auto mám ze servisu doma. Konečně. Už jsem se na něj opravdu těšil :) V mezičase, co se čekalo na díly na opravu dostalo WRX větší zadní třmeny (+kotouče, desky), tužší stabilizátory, anti-lift kit pro lepší požitek v zatáčkách (menší nedotáčivost) a první dojmy jsou opravdu parádní!

Petr (Hamoun), Opava
Subaru WRX

Se svým Forestrem jsem naprosto spokojený už od novoty, jen jsem řešil neduh této koncepce, a to je naklánění v zatáčkách. Ve ficars mi nabídli řešení s tuhšími stabilizátory. Nejdříve jsem trochu váhal, ale teď investice absolutně nelituji! VŘELE DOPORUČUJI! 

Marek, Ostrava
Subaru Forester XT