Profesionální montáž dílů

Profesionální montáž dílů v naší dílně ve Frýdku-Místku

         

 

Provádíme profesionální montáž a opravy všech dílů, které naleznete v našem e-shopu. Výhodou instalace dílů v našem servisu je, že držíme plnou záruku na veškere díly a případné reklamace probíhají naprosto bez jakýchkoli problémů!

  • Servis - Úpravy - Diagnostika
  • Odborná montáž tuningových dílů
  • Kompletní servis automobilů + zajištění dílů a náplní 
  • Opravy motorů po havárii, zadření
  • Diagnostika automobilů všech značek
  • Příprava automobilů na STK

Pro více informací nebo objednávky pište na email servis@ficars.cz nebo volejte na mobil +420 608 707 992 , +420 732 659 580 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Související články

Děkujeme za názory našim spokojeným zákazníkům
Na doporučení z Ficars jsem zakoupil přední i zadní sadu brzdových kotoučů od výrobce DBA a dvojitou sadu brzdových desek od výrobce HAWK se směsí pro běžné ježdění a směsí na okruh. S originál brzdami se nedá srovnat! Výborný nástup brzd bez vadnutí!

Petr, Zlín
Subaru Impreza WRX STI 2004

Se svým Forestrem jsem naprosto spokojený už od novoty, jen jsem řešil neduh této koncepce, a to je naklánění v zatáčkách. Ve ficars mi nabídli řešení s tuhšími stabilizátory. Nejdříve jsem trochu váhal, ale teď investice absolutně nelituji! VŘELE DOPORUČUJI! 

Marek, Ostrava
Subaru Forester XT 

Auto mám ze servisu doma. Konečně. Už jsem se na něj opravdu těšil :) V mezičase, co se čekalo na díly na opravu dostalo WRX větší zadní třmeny (+kotouče, desky), tužší stabilizátory, anti-lift kit pro lepší požitek v zatáčkách (menší nedotáčivost) a první dojmy jsou opravdu parádní!

Petr (Hamoun), Opava
Subaru WRX