
Tato sada zvýšeného podvozku je určena speciálně pro Mitsubishi Pajero a Shogun s motorem 3.2 Di. Zvýší vozidlo přibližně o 35 mm, což zlepšuje průchodnost terénem a umožňuje použití větších pneumatik. Sada kombinuje přední tlumiče Pedders SportsRyder se zadními tlumiči Foam Cell pro lepší jízdní vlastnosti a ovladatelnost.
Tato sada je určena výhradně pro Mitsubishi Pajero a Shogun 3.2 Di. Zlepšuje postoj vozu a schopnosti v terénu při zachování komfortu a ovladatelnosti. Kombinace předních tlumičů SportsRyder a zadních Foam Cell poskytuje vyváženou jízdu vhodnou pro každodenní provoz i středně náročný terén. Zvýšení cca 35 mm zlepšuje průchodnost bez nutnosti dalších úprav.
Tlumiče Foam Cell využívají speciální pěnu nasycenou olejem místo stlačeného plynu. Toto řešení eliminuje provzdušnění a kavitaci, což zajišťuje konzistentní tlumení v celém zdvihu. Díky většímu objemu oleje a lepšímu odvodu tepla odolávají únavě a spolehlivě fungují i v náročných podmínkách – ideální pro tahání přívěsu a jízdu v terénu.
Sada přímo nahrazuje originální podvozkové díly bez nutnosti dalších úprav. Po montáži důrazně doporučujeme odborné seřízení geometrie pro optimální jízdní vlastnosti. Tato sada je určena výhradně pro modely 3.2 Di – pro ostatní verze jsou potřeba jiné sady.
Ideální pro řidiče, kteří chtějí lepší komfort, vyšší světlou výšku a lepší průchodnost v terénu u Mitsubishi Pajero a Shogun 3.2 Di.
Výšky jsou uvedeny pro standardní vozidlo. Další příslušenství, jako naviják nebo ochranný rám, může ovlivnit výslednou výšku a může být nutné použít jiné pružiny.